איך להגדיל את המכירות אונליין ומה לעשות בדיוק כשאתה מוציא יותר ממה שאתה מכניס . מכירות אונליין מכירות אונליין

אם אתה בעל עסק ש..

  • מקדם את עצמו

  • שוכר קמפיינר

  • עוד לא סגור על השיווק שלו
  • בתכלס רק מחפש איך להשיג עוד מכירות אונליין ולגדול

בוא נדבר ביזנס. מכירות אונליין

אז היום אתה תדע סופית מה צריך לעשות כשמשהו לא ממיר

(ואת מי להאשים)

דוגרי…

אז מי אשם כשמהו בשיווק של העסק לא עובד? ואיך להגדיל את המכירות אונליין מזה?

זאת אשמתך. זה לא שזה לא אפשרי לפצח קמפיין מסוים או פלטפורמה מסויימת. אני ראיתי כמעט כל פיצוח אפשרי, לידים שמגיעים ממקורות שנחשבים יקרים ב40 אגורות לליד, אחוזי המרה מטורפים, אנשים שמפצחים דברים.

זה אפשרי. השאלה כמה אתה מוכן לשבור את הראש על זה….

מתי להפסיק?

הדר אשוח - שהיה בן 17 השתתף בהשקה וסיים מקום ראשון מבחינת לידים ומכירות אונליין. איך?

הדר אשוח. משווק צעיר גאון. כשהיה בן 17 השתתף בהשקה של מוצר והייתה תחרות על מי יכול להביא הכי הרבה לידים. הדר בהתחלה היה מקום 8, למוחורת מקום 6, למוחורת מקום 5. כל מי שהשתתף בהשקה השתגע ושאל אותו איך הוא עושה את זה ומה שהוא ענה זה "אני? אני רק עושה קמפיין בפייסבוק" אנשים לא הבינו איך קמפיינים שהם עושים בפייסבוק לא עובדים ושלו כל כך מצליח! לאחר מכן הוא הגיע למקום שלישי, ואנשים שוב שאלו אותו איך לעזאזל הוא עושה את זה?? מה שונה בקמפיין שלו משלהם? אז הוא אמר להם שאחרי ההשקה הוא יגיד להם מה הסוד שלו.

אז הסוד של הדר למכירות אונליין הוא...

 הוא סיים את ההשקה במקום הראשון, גם בלידים וגם במכירות אונליין וכשפנו אליו לשאול איך הוא עשה את זה, הוא אמר שהוא רק עשה קמפיין בפייסבוק! אז אנשים אמרו לו שזה לא הגיוני, מישהו אחד עשה 20 מודעות, ומישהו אחר עשה איפלו 30 מודעות, והם לא הבינו איך המודעה שלו עבדה. הוא אמר להם שעד שהוא הגיע למודעה שעבדה, הוא כבר עשה 140 מודעות.

היו כאלה שאמרו לעצמם שב20 מודעות אפשר להפסיק, היו כאלה שאמרו לעצמם שב30 מודעות אפשר להפסיק. אבל הדר? ששאל את עצמו את השאלה מתי להפסיק? אז הוא ידע את התשובה. כשזה עובד. אז אפשר להפסיק.

אם פירסמת ופירסמת ועדיין לא השגת תוצאות, זה לא אומר שהפלטפורמה או התחום של העסק שלך "אשמים".

זה פשוט אומר שעדיין לא פיצחת את זה…

אם עשית קמפיין בגוגל עם דף נחיתה ויצאת מופסד, זה לא אומר שגוגל לא עובדת! וזה ממש לא אשמת גוגל. יש המון המון דברים ברמת הקמפיין וברמת הדף נחיתה שאתה יכול לשנות כדי לגרום לקמפיין שלך להיות רווחי.

איך אתה יכול להשיג עוד מכירות אונליין בעסק שלך?

אני קידמתי את עצמי ואת הלקוחות שלי בשנה וחצי האחרונות והצלחתי לפצח גם לעצמי וגם להם דברים אחרי שלא הלך. אני יודע שזה אפשרי ואני יודע בדיוק מה לעשות כשדברים לא עובדים ואיך לשפר כשהם כן עובדים. שים פה למטה את הטלפון והשם שלך, ונדבר רבע שעה על איך אתה יכול לשפר את השיווק שלך בעסק ואיך אתה יכול להשיג עוד היום יותר מכירות אונליין(גם אם אתה שוכר מישהו).

תרשם פה (מקסימום תלך לך רבע שעה):

תגובה אחת

  1. פינגבק:איך לפרסם את עצמי? - מה עדיף? גוגל או פייסבוק - כוונת של צלף לעסק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *