אני הולך להסביר במאמר הזה סנייפר איך אפל נטפליקס וגרופון עושים את הכסף שלהם… (רמז: זה קשור ל משפך שיווקי)

(עדיין לא סנייפר? תהפוך לאחד ותגדיל את העסק שלך מכאן)

משפך שיווקי לקרב

כמו שאתה כבר יודע סנייפר, להיות צלף במלחמה של העסקים היום זאת הדרך הכי טובה לשרוד ולנצח במלחמה. וחלק מההכנה שלנו כסנייפרים להתקפה, היא הכנה של המשפך השיווקי שלנו. אנחנו צריכים ללכת לשדה הקרב לפני הקרב עצמו, לחקור את המקום מכל הזוויות, להבין מאיפה תהיה הפגיעה הכי טובה להתמקם בהתאם. כבעל עסק צריך לחקור את קהל הלקוחות שלו ולהבין אותו הכי טוב שהוא יכול כדי שיוכל להתאים את כל תהליך השיווק והמכירה בעסק בשבילם. 

משפך שיווקי הוא כמו המצפן שלך ליעדים של בעסק

עכשיו סנייפר, ברגע שאתה יודע ומבין מיהו הקהל שלך, אתה צריך לתכנן את הירי. לבנות את המשפך השיווקי שלך בהתאמה לקהל. המשפך השיווקי שלך צריך להיות בנוי מ3 חלקים (ולא 1 כמו המשין גאנס) וגם אם אתה לא פוחד מכסף גדול אז 4 חלקים. כל שלב במשפך צריך להיות בנוי כדי להגדיל את האמון בינך לבין הלקוח כדי שיוכל לקנות בביטחון את החלק הבא במשפך שלך. תחשוב על הימים שלא היה GPS והיית צריך לשאול אנשים אם הם יודעים את הדרך ליעד שאתה צריך. על העצה של מי היית סומך יותר, החבר שיושב איתך באוטו או בחור מהרחוב שאתה לא מכיר? זאת בדיוק המטרה בפאנל (משפך שיווקי), להתחבר עם הלקוח לאט לאט ולטווח ארוך כדי שיסמוך עליך כשיחפש את הדרך הנכונה להגיע ליעד שלו.

אז מעבר לזה שפאנל מחבר בינך לבין הקהל שלך הוא גם גורם להם לקנות יותר! כל החברות הגדולות בעולם היום משתמשות בפאנל. ובכנות? בעוד לא הרבה שנים עסקים בלי פאנל פשוט לא ישרדו. נגמרו הימים שבהם להציע את השירות או מוצר שלך על ההתחלה מבלי ליצור שום קשר מקדים עם הלקוח עובד. והגיע הזמן שגם אתה תעבוד על משפך שיווקי משלך לעסק שלך. תיכנס לכאן ותראה שיעור בחינם על איך בדיוק אמור להיות בנוי הפאנל לעסק שלך. (מלמד את זה הבחור שלימד אותי את כל הנושא)

הוא גם מוכר שם את הקורס המלא שלו על פאנלים אחרי השיעור שהוא נותן בחינם. קורס חזק. ממליץ מאוד 

תגובה אחת

  1. פינגבק:מכירות באינטרנט - איך להביא הרבה מהן ולהגדיל את העסק? - כוונת של צלף לעסק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *